payroll360

menu

Rekrutacja transgraniczna

Lubimy podróże, szczególnie te po różnych zakątkach Europy, dlatego od lat i z powodzeniem rekrutujemy na rynku europejskim. Współpracujemy z partnerami w Finlandii, zapewniając zarówno klientom jak i pracownikom bezpieczeństwo, pomoc oraz wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacji.

Kontakt z naszymi specjalistami

Rekrutacja transgraniczna

Dla pracodawcy

Poszukiwanie odpowiedniego kandydata na dane stanowisko, w dobie szybko zachodzących przeobrażeń na rynku pracy, stanowi nie lada wyzwanie. Bywa tak, że poszukiwania wśród polskich pracowników nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, dlatego wtedy warto rozszerzyć zakres poszukiwań na inne rynki zagraniczne. Jako agencja rekrutacyjna możemy zaoferować Państwu pomoc w skompletowaniu personelu, obejmując swoimi działaniami również wschodnią część Europy, pozyskując pracowników pochodzących m.in. z Ukrainy. W naszej gestii jest uregulowanie wszelkich formalności związanych z procesem rekrutacji, przyjazdem i pobytem osób chętnych do podjęcia zatrudnienia. W ten sposób Państwo zyskują bezcenny czas i pracownika gotowego do pracy właściwie od zaraz.

 

Dla pracowników

Mamy świadomość, że wyjazd za granicę do pracy to ważna decyzja i niejednokrotnie przełomowy moment w życiu, dlatego chcemy, aby każdy kandydat gotowy do podjęcia zatrudnienia poza granicami naszego kraju otrzymywał od nas wsparcie i pomoc jaką sami byśmy chcieli otrzymać będąc w takiej samej sytuacji. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacji przebiegał sprawnie i aby każdy kandydat czuł się komfortowo oraz bezpiecznie.

Osoby poszukujące zatrudnienia za granicą mogą się do nas zgłaszać korzystając z różnych form kontaktu: telefonicznie, mailowo lub osobiście, a także aplikować bezpośrednio na oferty pracy znajdujące się pod linkiem: https://www.payroll360.pl/praca.

Przypominam, iż jako legalnie działająca agencja pośrednictwa pracy posiadamy wpis do Krajowego rejestru Agencji Zatrudnienia nr 10164.
Wszystkie swoje usługi dla osób poszukujących pracy świadczymy bezpłatnie!

 

Sprawdź nasz certyfikat

Zamknij

TUV NORD Polska Sp. z.o.o.
Logowanie do Portalu pracowniczego

Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO). Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić prywatność naszych klientów, wykorzystywać ich dane wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić im możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce prywatności.

Zgadzam się