Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Większy kursor

Co to jest enova ERP?

Co to jest enova ERP?

Co to jest enova ERP?

enova365 to oprogramowanie, które pomaga sprawnie zarządzać firmą. Jest to system klasy ERP, czyli Enterprise Resource Planning. Dzięki zastosowaniu tego systemu firma może sprawować lepszą kontrolę nad swoimi zasobami. System ERP gromadzi dane pochodzące z procesów biznesowych, przechowuje je w uporządkowany sposób oraz interpretuje. Główną zaletą systemu ERP jest wspólna baza danych dla najważniejszych informacji w przedsiębiorstwie. 

Poznaj naszą ofertę

Korzyści z wdrożenia systemu ERP enova

Co daje takie rozwiązanie? Przede wszystkim pozwala zautomatyzować wewnętrzne procesy zachodzące w firmie i usprawnić przepływ danych między pracownikami. Dodatkowo każdy pracownik ma dostęp tylko do tych danych, które są mu potrzebne w ramach zajmowanego stanowiska. Zwiększa to bezpieczeństwo - zmniejsza prawdopodobieństwo wycieku danych z firmy w przypadku dostępu do danych przez nieuprawnionych użytkowników. Stanowi to też zabezpieczenie przydatne na wypadek ataku cyberprzestępców. 

Wdrożenie enova ERP w usłudze outsourcingu kadrowo-płacowego

Jak wdrażany jest system enova ? 

Wdrożenie enova365 ERP to proces kilkuetapowy. Wpierw należy określić swoje potrzeby oraz dopasować funkcje systemu do charakterystyki firmy, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości programu. Dzięki temu otrzymane przez firmę oprogramowanie będzie odpowiednio skonfigurowane oraz będzie zawierało dokładnie tyle narzędzi, ile jest potrzebnych. 

Wdrożenia enova365 prowadzone przez payroll360 przy okazji uruchamiania usługi outsourcingu kadr i płac poprzedzone są dogłębną analizą stanu faktycznego i weryfikacją indywidualnych potrzeb każdej organizacji.  W wypadku gdy dana firma używała do tej pory innego oprogramowania, przeprowadzany jest równolegle proces migracji danych, który ma za zadanie przeniesienie najbardziej istotnych i niezbędnych składników z obecnego systemu informatycznego. W celu zapewnienia kompletności takiej migracji payroll360 dokonuje równoległych, próbnych naliczeń z obecnym system, tak by uzyskać pewność, że wszystkie dane zostały prawidłowo zaimportowane.  Następnym etapem wdrożenia jest konfiguracja programu odpowiadająca potrzebom Klienta oraz wymaganiom, jakie stawiane są wykonawcy usługi- payroll360. Po wdrożeniu każdy z Klientów w zależności od ustalonego zakresu i podziału zadań otrzymuje stały 24/7 dostęp do swoich danych i jest w stanie śledzić w czasie rzeczywistym wszystkie czynności wykonywane na jego bazie danych. Dodatkowym aspektem wdrożenia jest konfiguracja mobilnych paneli dedykowanych dla pracowników i ich przełożonych, które zapewniają im dostęp do swoich danych bez potrzeby angażowania działów administracyjnych.  

Znacznie szybciej wygląda oczywiście wdrożenie usługi outsourcingu kadr i płac u Klientów, którzy już korzystają z oprogramowania enova365. Pomijany jest etap migracji i weryfikacji danych, który z racji swojej złożoności może trwać od 2 do 3 miesięcy. Sprawdź przykładową kalkulację kosztu outsourcingu kadrowo-płacowego!

Dostosowanie enova365 do zmian prawnych

Tym, co wyróżnia enova365  na rynku, jest dostosowywanie systemu do zmieniających się przepisów prawnych. To jeden z kluczowych czynników, jaki zdecydował o wdrożeniu oprogramowania w firmie payroll360. Program jako podstawowe narzędzie pracy musi nadążać za ciągłą zmianą przepisów  prawa, tak by nie narażać firmy oraz ich klientów na stratę czasu i korekty związane z wyliczeniami według nieaktualnych wskaźników 

System można również zintegrować z najnowszym i specjalistycznym oprogramowaniem branżowym. Pozwala to zawrzeć najważniejsze firmowe aktywności w jednym miejscu. 

Funkcjonowanie Enovy zaczęło się od pomysłu trzech inżynierów działających w branży IT. Jeden z nich jest specjalistą w tworzeniu modułów kadrowo-płacowych, co spowodowała, że właśnie ten moduł od samego początku stał się wizytówką firmy i jest jednym z najlepiej dopracowanych programów w branży. 

Technologia stosowana w payroll360

Nasze długoletnie doświadczenie w outsourcingu kadr i płac wspierane jest nowoczesną technologią. Wybierając system enova365, jako najnowszej generacji oprogramowanie ERP jesteśmy na bieżąco dostosowani do zmieniających się przepisów prawnych. Więcej o stosowanej technologii w payroll360! 

Bazując na długoletnim doświadczeniu, możemy zaoferować Ci kompleksowe usługi w zakresie obsługi kadrowo-płacowej. Przy współpracy z payroll360 zyskujesz spokój i bezpieczeństwo oraz obniżenie kosztów funkcjonowania własnej administracji. Dodatkowo zapewniamy dostęp do platformy online 24/7 i przejęcie obowiązków względem Urzędów. Sprawdź, który model współpracy jest najlepszy dla Ciebie!


Dowiedz się więcej!

Data publikacji 23.06.2022

Podobne w kategorii

Jak zautomatyzować procesy HR i obniżyć koszty?

Każdy pracodawca dąży do optymalizacji kosztów funkcjonowania firmy. Jednym ze sposobów, dzięki któremu może to zrobić, jest automatyzacja procesów HR. Nieustannie postępująca digitalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań...

Kadry i płace w chmurze

Czy przeniesienie kadr i płac do chmury jest korzystne? Czy obniży koszty prowadzenia tego działu w firmie? Jakie korzyści i wady posiada to rozwiązanie? Dowiedz się więcej!

Pulpit Pracownika i Pulpit Kierownika w enova365

Platforma internetowa Pulpit Pracownika wraz z Pulpitem Kierownika to wygodne narzędzie samoobsługi pracowniczej. Umożliwia generowanie oraz zarządzanie wnioskami pracowniczymi i czasem pracy on-line z dowolnego miejsca...

Enova Kadry i Płace

enova365 Kadry i Płace to moduł, który został stworzony, aby skutecznie zarządzać dokumentacją dotyczącą pracowników. W jego ramach można umieścić pełny zakres informacji o pracownikach. 

Tagi:

Kontakt z naszymi specjalistami

Dyskusja

Skomentuj
Poznaj ofertę payroll360 Logowanie do Portalu pracowniczego Zapraszamy do kontaktu