Ile wyniesie minimalne wynagrodzenie w 2022?

{[description]} left right

Ile wyniesie minimalne wynagrodzenie w 2022?

Poznaj nową kwotę minimalnego wynagrodzenia. Ile w 2022 będzie wynosiła stawka godzinowa? Sprawdź teraz!

Ile wyniesie minimalne wynagrodzenie w 2022?

Poznaj nową kwotę minimalnego wynagrodzenia. Ile w 2022 będzie wynosiła stawka godzinowa? Sprawdź teraz!

Poznaj naszą ofertę

Zmiany minimalnego wynagrodzenie w 2022

Rada Ministra zadecydowała o podniesieniu kwoty minimalnego wynagrodzenia o 210 zł. Od stycznia 2022 kwota wyniesie 3010 zł brutto, zaś minimalna stawka godzinowa to 19,70 zł brutto. Kwota ta została ustalona na podstawie różnych parametrów i wskaźników  jak inflacja czy PKB. Wartość minimalnego wynagrodzenia jest wyższa niż minimum ustawowe, które wynosi 3004 zł.

Ilu Polaków będzie dotyczyć zmiana?

Aż 2,2 mln Polaków pracuje na kwotę minimalnego wynagrodzenia, wraz z 2022 ich stawka wzrośnie o 210 zł brutto za miesiąc.

Outsourcing kadr i płac z payroll360

Poznaj modele współpracy w zakresie obsługi kadrowo-płacowej. Oferujemy trzy zakresy współpracy: od interwencyjnego “payroll on-demand”, poprzez najbardziej popularny i kompleksowy “payroll on-line” oraz wyrafinowany “ payroll-on-site” z otwarciem biura na terenie zakładu pracy Klienta. Gwarantujemy jakość i bezpieczeństwo zgodne z normami ISO. Zapraszamy do współpracy !


Dowiedz się więcej!


Data publikacji: 17.09.2021

Kontakt z naszymi specjalistami

Dyskusja

Skomentuj
Zamknij

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu
Logowanie do Portalu pracowniczego

Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO). Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić prywatność naszych klientów, wykorzystywać ich dane wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić im możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce prywatności.

Zgadzam się