Kalkulator wynagrodzeń dla umów o pracę w 2022

{[description]} left right

Kalkulator wynagrodzeń dla umów o pracę w 2022

Kalkulator pozwoli nam oszacować wysokość naszej pensji netto, w oparciu o podaną kwotę brutto znajdującą się na umowie. Dodatkowo zainteresowany zobaczy jakie korzyści dla niego niesie rządowy program “Polski Ład”.

Kalkulator wynagrodzeń dla umów o pracę w 2022

Kalkulator pozwoli nam oszacować wysokość naszej pensji netto, w oparciu o podaną kwotę brutto znajdującą się na umowie. Dodatkowo zainteresowany zobaczy jakie korzyści dla niego niesie rządowy program “Polski Ład”.

Poznaj naszą ofertę

Główne założenia programu “Polski Ład” 

Twórcy programu chcą ulepszyć system podatkowy i uczynić go bardziej sprawiedliwym. Zmiany dotyczą:

 •  podniesienia kwoty wolnej od podatku,
 •  wzrost progu od którego trzeba płacić wyższy podatek (32%)
 • ulga dla klasy średniej z określonymi wynagrodzeniami rocznymi
 • składka zdrowotna nie będzie odliczana od podatku

Jak używać kalkulatora wynagrodzeń

Za pomocą kalkulatora zostanie obliczona kwota pensji po uwzględnieniu założeń programu “Polski Ład”. Co jeszcze uwzględnia kalkulator?

 • dodatek z tytułu pracy poza miejscem zamieszkania 
 • wpłaty do PPK i ich wysokość 
 • dodatkowe fundusze w zależności od ilości i wieku dzieci
  • program rodzinny 500+ 
  • program w ramach Polskiego Ładu - “Rodzinny kapitał opiekuńczy” przyznający wsparcie dla rodzin przynajmniej z dwójką dzieci z czego drugie jest w wieku od 12 do 36 miesięcy. 

 Zdjęcie pochodzi z kalkulatora ze strony https://www.podatki.gov.pl/polski-lad/kwota-wolna-polski-lad/kalkulator-wynagrodzen-polski-lad/

Sprawdź sam jak wygląda kalkulator

Outsourcing kadr i płac z payroll360

Bazując na długoletnim doświadczeniu, możemy zaoferować Ci kompleksowe usługi w zakresie obsługi kadrowo-płacowej. Przy współpracy z payroll360 zyskujesz spokój i bezpieczeństwo oraz obniżenie kosztów funkcjonowania własnej administracji. Dodatkowo zapewniamy dostęp do platformy online 24/7 i przejęcie obowiązków względem Urzędów. Sprawdź, który model współpracy jest najlepszy dla Ciebie!


Dowiedz się więcej!


Data publikacji: 14.06.2021

Podobne artykuły

17.09.2021

Ile wyniesie minimalne wynagrodzenie w 2022?

Poznaj nową kwotę minimalnego wynagrodzenia. Ile w 2022 będzie wynosiła stawka godzinowa? Sprawdź teraz!

13.09.2021

Jak będzie rozliczana składka zdrowotna w 2022 roku?

8 września bieżącego roku, Ministerstwo Finansów zaprezentowało zmiany w rozliczaniu składki zdrowotnej, która wiąże się ze zmianami podatkowymi Polskiego Ładu. Jakich zmian możemy się spodziewać?

09.08.2021

Podatek od służbowego samochodu?

Korzystacie ze służbowego auta prywatnie? W związku z planami wprowadzenia zmian dotyczących Polskiego Ładu już niedługo będziecie musieli zapłacić nowy podatek zależny od mocy pojazdu. Przeczytajcie więcej.

18.06.2021

E-umowa o pracę dla rolników, mikroprzedsiębiorców i gospodarstw domowych

Nowe projekty ustawy dotyczące zawierania umów o pracę dla wybranych sektorów! Dowiedz się więcej z naszego artykułu!

Kontakt z naszymi specjalistami

Dyskusja

Skomentuj
Zamknij

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu
Logowanie do Portalu pracowniczego

Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO). Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić prywatność naszych klientów, wykorzystywać ich dane wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić im możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce prywatności.

Zgadzam się