payroll360

menu

O nas

Poznaj nas bliżej

Payroll360 to projekt stworzony i od ponad 17 lat konsekwentnie realizowany przez zespół specjalistów i ekspertów w zakresie administracji kadr i płac oraz outsourcingu zatrudnienia. Jesteśmy dumni, że dzięki wspólnie podejmowanym staraniom udało się nam wypracować własną kulturę organizacyjną w naszym przedsiębiorstwie. Bogate doświadczenie jakim dysponujemy, wsparte nowoczesną technologią, pozwala nam zaoferować najbardziej efektywne i optymalne rozwiązania, starannie dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Wdrożone systemy zarządzania jakością i bezpieczeństwa informacji zgodne z normami ISO 9001 oraz ISO 27001, stanowią najlepszą gwarancję rzetelnie wykonywanych przez nas zobowiązań, a otrzymane certyfikaty są doskonałą rekomendacją dla sposobu prowadzonej przez nas działalności.

Zamknij

Doświadczenie

Teoretyczną wiedzę wzbogaciliśmy o praktykę – przez wiele lat zgłębialiśmy procesy wdrażania usług outsourcingu kadrowo-płacowego (payroll), oraz usług związanych z outsourcingiem zatrudnienia dla szerokiej grupy klientów z branży produkcyjnej, usługowej i handlowej. Opierając się na dotychczasowym doświadczeniu możemy zaproponować rozwiązania uwzględniające specyfikę działalności każdego Klienta. 

Sprawdź jak pracujemy

Wdrożenia, które przeprowadzaliśmy wymagały od nas wykorzystania odmiennych umiejętności. Dbając o poufność i bezpieczeństwo danych, jesteśmy w stanie sprawnie wdrożyć system obsługi, a także rozwiązać problemy komunikacyjne naszych Klientów. Więcej o naszej pracy przeczytasz w case study.

Pobierz darmowe case study

Certyfikaty

Kolejnym atutem wyróżniającym payroll360 jest wdrożony zintegrowany system zarządzania jakością i bezpieczeństwem informacji zgodny z normami ISO 9001 oraz ISO 27001, który gwarantuje wysoki standard świadczonych usług.

Działanie zgodnie z tymi standardami zapewniło nam Certyfikat Jakość Roku 2016 w kategorii usługa za outsourcing kadr i płac, a także zdobycie innych certyfikatów świadczących o naszej rzetelności.

Zobacz nasze certyfikaty: 

 

Kontakt

Współczesne technologie umożliwiają świadczenie usług outsourcingowych w oparciu o platformy on-line, jednak bezpośredni kontakt z naszymi Klientami daje nam znacznie więcej możliwości wpływania na jakość obsługi. Dla bardziej wyrafinowanych wariantów współpracy proponujemy usługę otwarcia biura on-site u Klienta w dowolnej części Polski.

Szukasz rozwiązania ? Skontaktuj się z nami.

 

Pozwól nam zaopiekować się Twoją firmą

 

Dzielimy się wiedzą:

 

       

Wiedzą dzielimy się nie tylko w naszych artykułach, prezentacjach i prowadzonych przez nas profilach w mediach społecznościowych. Wypowiedzi naszego zespołu pojawiają się także w mediach, opublikowane zostały na łamach „Gazety Finansowej”. Osoby zainteresowane wypowiedziami specjalistów payroll360 zachęcamy do kontaktu. 

Payroll360 w liczbach

Infografika payroll360Infografika payroll360Infografika payroll360

Zamknij

TUV NORD Polska Sp. z.o.o.
Logowanie do Portalu pracowniczego

Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO). Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić prywatność naszych klientów, wykorzystywać ich dane wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić im możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce prywatności.

Zgadzam się