payroll360

menu

O nas

Payroll 360 jest projektem zespołu specjalistów i ekspertów z zakresu administracji kadr i płac oraz outsourcingu zatrudnienia, pracujących ze sobą od kilkunastu lat. Bogate doświadczenie jakim dysponujemy wsparte nowoczesną technologią oraz wdrożonymi systemami zarządzania jakością i bezpieczeństwem informacji, pozwalają nam na zaoferowanie najbardziej efektywnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb każdego z Klientów. Wiemy, że umiejętności techniczne to nie wszystko, dlatego szczególny nacisk kładziemy na bliski i bezpośredni kontakt z Klientem na każdym etapie świadczenia usługi, ponieważ tylko wtedy jesteśmy w stanie ciągle dopasowywać się do jego potrzeb i zapewnić komfort korzystania z naszych usług.

 

Poznaj nas bliżej:

 

 

Doświadczenie

 

Teoretyczną wiedzę wzbogaciliśmy o praktykę – przez wiele lat zgłębialiśmy procesy wdrażania usług outsourcingu kadrowo-płacowego (payroll), oraz usług związanych z outsourcingiem zatrudnienia dla szerokiej grupy klientów z branży produkcyjnej, usługowej i handlowej. Opierając się na dotychczasowym doświadczeniu możemy zaproponować rozwiązania uwzględniające specyfikę działalności każdego Klienta. 

 

Sprawdź jak pracujemy:

 

Wdrożenia, które przeprowadzaliśmy wymagały od nas wykorzystania odmiennych umiejętności. Dbając o poufność i bezpieczeństwo danych, jesteśmy w stanie sprawnie wdrożyć system obsługi, a także rozwiązać problemy komunikacyjne naszych Klientów. Więcej o naszej pracy przeczytasz w case study.

Pobierz darmowe case study

 

Kolejnym atutem wyróżniającym payroll360 jest wdrożony zintegrowany system zarządzania jakością i bezpieczeństwem informacji zgodny z normami ISO 9001 oraz ISO 27001, który gwarantuje wysoki standard świadczonych usług.

Działanie zgodnie z tymi standardami zapewniło nam Certyfikat Jakość Roku 2016 w kategorii usługa za outsourcing kadr i płac, a także zdobycie innych certyfikatów świadczących o naszej rzetelności.

Zobacz nasze certyfikaty: 

 

 

Współczesne technologie umożliwiają świadczenie usług outsourcingowych w oparciu o platformy on-line, jednak bezpośredni kontakt z naszymi Klientami daje nam znacznie więcej możliwości wpływania na jakość obsługi. Dla bardziej wyrafinowanych wariantów współpracy proponujemy usługę otwarcia biura on-site u Klienta w dowolnej części Polski.

Szukasz rozwiązania ? Skontaktuj się z nami.

 

Pozwól nam zaopiekować się Twoją firmą

 

Dzielimy się wiedzą:

 

Artykuły   Linkedin payroll360  YouTube payroll360  

 

Wiedzą dzielimy się nie tylko w naszych artykułach, prezentacjach i prowadzonych przez nas profilach w mediach społecznościowych. Wypowiedzi naszego zespołu pojawiają się także w mediach, opublikowane zostały na łamach „Gazety Finansowej”. Osoby zainteresowane wypowiedziami specjalistów payroll360 zachęcamy do kontaktu. 

 

payroll360 w liczbach:

 

Infografika payroll360Infografika payroll360Infografika payroll360

Zamknij

TUV NORD Polska Sp. z.o.o.
Logowanie do Portalu pracowniczego