payroll360

menu

O nas

Poznaj nas bliżej

Payroll360 to projekt stworzony i od ponad 20 lat konsekwentnie realizowany przez zespół specjalistów i ekspertów w zakresie administracji kadr i płac oraz outsourcingu zatrudnienia.

Nasze bogate doświadczenie wspierane nowoczesną technologią pozwala zaoferować najbardziej efektywne rozwiązania, które starannie dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wdrożone systemy zarządzania jakością i bezpieczeństwa informacji zgodne z normami ISO 9001 oraz ISO 27001, stanowią najlepszą gwarancję rzetelnie wykonywanych przez nas usług, a otrzymane certyfikaty są doskonałą rekomendacją dla sposobu prowadzonej przez nas działalności.

zobacz prezentację video

Doświadczenie

Kompetencje

Umiejętności naszego zespołu to największa wartość, którą mamy Państwu do zaoferowania.
Jesteśmy praktykami, którzy przez wiele lat wdrażają i realizują z sukcesem usługi wsparcia Przedsiębiorców w zakresie usług outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu zatrudnienia. Z naszych rozwiązań korzysta szeroka grupa Klientów, głównie z branży: produkcyjnej, handlowej, usługowej oraz nowych technologii.

Sprawdź jak pracujemy

Kompetencje zespołu payroll360

Sprawdź jak pracujemy

Wdrożenia, które przeprowadzaliśmy wymagały od nas wykorzystania odmiennych umiejętności. Dbając o poufność i bezpieczeństwo danych, jesteśmy w stanie sprawnie wdrożyć system obsługi, a także rozwiązać problemy komunikacyjne naszych Klientów. Więcej o naszej pracy przeczytasz w case study.

Pobierz darmowe case study

Dzielimy się wiedzą

 

Dzielimy się wiedzą

Wiedzą dzielimy się nie tylko w naszych artykułach, prezentacjach i prowadzonych przez nas profilach w mediach społecznościowych. Wypowiedzi naszego zespołu pojawiają się także w mediach, opublikowane zostały na łamach „Gazety Finansowej”. Osoby zainteresowane wypowiedziami specjalistów payroll360 zachęcamy do kontaktu. 

Przeczytaj nasze artykuły

Bezpośredni kontakt

Współczesne technologie umożliwiają świadczenie usług outsourcingu w oparciu o platformy on-line, jednak bezpośredni kontakt z Klientami daje nam znacznie więcej możliwości wpływania na jakość obsługi. W najbardziej rozbudowanym wariancie współpracy proponujemy usługę payroll on-site z otwarciem biura na terenie zakładu Klienta.

Certyfikaty

Certyfikaty

Kolejnym atutem wyróżniającym payroll360 jest wdrożony zintegrowany system zarządzania jakością i bezpieczeństwem informacji zgodny z normami ISO 9001 oraz ISO 27001, który gwarantuje wysoki standard świadczonych usług.

Działanie zgodnie z tymi standardami zapewniło nam Certyfikat Jakość Roku 2016 w kategorii usługa za outsourcing kadr i płac, a także zdobycie innych certyfikatów świadczących o naszej rzetelności.

W listopadzie 2018 roku payroll360 został laureatem nagrody Małopolski Dąb 2018
przyznanej za wysoki standard świadczonych usług.

payroll360 w liczbach

Payroll360 w liczbach

 

 

Ankieta badania satysfakcji Klienta

Szukasz rozwiązania?

Zamknij

TUV NORD Polska Sp. z.o.o.
Logowanie do Portalu pracowniczego

Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO). Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić prywatność naszych klientów, wykorzystywać ich dane wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić im możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce prywatności.

Zgadzam się