Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Większy kursor

Obsługa kadrowa

pixabay.com

Obsługa kadrowa

Ludzie od zawsze organizowali się w grupy, a to wymagało odpowiedniego nimi zarządzania i delegowania zadań. Wydawać by się mogło, że skoro potrafili sprawnie to robić nasi przodkowie, to nie ma w tym nic trudnego. Wielkie przedsiębiorstwa w XIX wieku świetnie sobie radziły bez działów HR. Jeśli odgórnie wprowadzano jakieś zmiany prawne, wchodziły one w życie powoli i czas na dostosowanie się do nich także był dłuższy. Wszystko to jednak odeszło do lamusa. Świat przyspieszył. Zmiany w prawie zachodzą dziś znacznie szybciej niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Warto umieć się dostosować.

Poznaj naszą ofertę

 

 

 

Otaczające nas realia drastycznie się zmieniły w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Jeśli ktoś rozpoczynał swoją przygodę z biznesem w latach 90. widzi różnice w sposobie prowadzenia firmy. Wchodząc w XXI wiek Polacy nauczyli się prowadzić własną działalność gospodarczą i nie chcą odstawać od swoich zachodnich partnerów. payroll360 powstał w czasie, gdy popyt na obsługę kadrową zaczął rosnąć - posiadamy już 15 lat doświadczenia. Jeśli chcesz skupić się na własnej działalności i nie przejmować się papierkową robotą związaną z kadrami to jesteśmy idealnym dla Ciebie rozwiązaniem.

Obsługa kadrowa payroll360

Przygotowanie dobrej jakości umowy, która wyczerpie swoją treścią możliwe okoliczności, a jednocześnie nadal jest zrozumiała i czytelna, nie jest tak proste jak może się początkowo wydawać. Warto zostawić to specjalistom z dziedziny prawa pracy, którzy przeanalizują potrzeby firmy i dostosują do nich treść umowy z pracownikiem. Z racji tego, że to na pracodawcy ciąży obowiązek wykazania stosunku pracy pracownika, bardzo ważną kwestią jest prowadzenie ewidencji nieobecności, w tym w szczególności urlopów i zwolnień lekarskich. To samo dotyczy przygotowywania zaświadczeń o zatrudnieniu oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem.

 

Zatrudnianie dziś wiąże się także z kontrolą wielu terminów. Dotyczy to między innymi szkoleń BHP, a także badań lekarskich i pozostałych uprawnień. Podobnie sprawa ma się z kończącymi się umowami o pracę czy powrotami z urlopów macierzyńskich. Wszystko to zajmuje sporo czasu i wymaga odpowiednich kwalifikacji, które posiadamy. Dodatkowym atutem korzystania z usług payroll360 jest przejęcie odpowiedzialności wobec PiP, ZUS, PFRON, GUS.

 

Dlaczego payroll360?

15 lat doświadczenia w obsłudze kadrowej zdobywaliśmy w wielu branżach. Dzięki temu możemy oferować usługi z uwzględnieniem specyfiki działalności prowadzonej przez naszego Klienta. Obsługa kadr nie stanowi dla naszych wykwalifikowanych specjalistów problemu. Do każdego Klienta dobieramy dedykowanych doradców, którzy pracują zdalnie bądź stacjonarnie u Klienta w biurze.

Decydując się na usługi outsourcingu kadr i płac payroll360 jesteś pod opieką dedykowanych doradców działu Kadry i Płace. Specjaliści współpracują z Twoją organizacją zdalnie lub stacjonarnie - zależnie od wybranego pakietu. Obsługę realizujemy za pomocą nowoczesnych narzędzi IT, dopasowanych do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami i sprawdź!


Dowiedz się więcej!

 zadaj pytanie

Data publikacji 18.12.2015

Podobne w kategorii

Kadry i płace w chmurze

Czy przeniesienie kadr i płac do chmury jest korzystne? Czy obniży koszty prowadzenia tego działu w firmie? Jakie korzyści i wady posiada to rozwiązanie? Dowiedz się więcej!

Zakres obowiązków kadrowej

Czym zajmują się kadry? Jakie obowiązki ma kadrowa? Czego należy od niej oczekiwać? Za co jest odpowiedzialna? Na te pytania można znaleźć odpowiedzi w tym artykule.

Kadry

Kadry to bardzo istotny obszar działania przedsiębiorstwa. Dowiedz się, dzięki czemu usprawnisz funkcjonowanie firmy. Czy warto inwestować w cyfryzację kadr i za co odpowiada kadrowa?

Administracja kadr

Czym jest administracja kadr? Jakie obowiązki pełni kadrowa? Czym zajmują się działy kadr i dlaczego niektóre firmy decydują się na outsourcing?

Kontakt z naszymi specjalistami

Dyskusja

Skomentuj
Poznaj ofertę payroll360 Logowanie do Portalu pracowniczego Zapraszamy do kontaktu