Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Większy kursor

Obsługa kadrowo-płacowa Tarnów

Obsługa kadrowo-płacowa Tarnów

Outsourcing kadr i płac Tarnów

Usługi outsourcingu kadr i płac Tarnów, Bochnia, Brzesko

 

Payroll360 oferuje kompleksowe usługi outsourcingu kadr i płac w Tarnowie oraz na całym obszarze województwa małopolskiego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży outsourcingu kadr i płac oraz wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi do współpracy z Klientem jesteśmy w stanie zapewnić przedsiębiorcom z województwa małopolskiego, fachową i w pełni profesjonalną obsługę kadrowo-płacową w pełnym zakresie, włącznie z rozszerzonym modelem współpracy payroll on-site z wydzielonym biurem na terenie zakładu pracy Klienta. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy są w stanie pomóc Państwu w usprawnieniu i zoptymalizowaniu procesów zarządzania kadrami i płacami. A dzięki nowoczesnej technologii, w tym oprogramowania enova365, szybko wdrożyć wszelkie czynności, które wpływają na skuteczność podejmowanych działań w zakresie HR.

 

Doświadczeni pracownicy

W payroll360 usługi outsourcingu kadr i płac realizowane są przez wykwalifikowany zespół specjalistów, gdzie blisko 90% naszych pracowników ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży HR. Nasze doświadczenie to gwarancja świadczonych usług!

 

Bezpieczeństwo danych

Payroll360 wykorzystuje zaawansowane procedury bezpieczeństwa zgodne z międzynarodową normą ISO 27001 w celu zapewnienia ochrony danych i poufności. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom pełną ochronę i poufność naszym Klientom.

 

Nowoczesne rozwiązania

Payroll360 oferuje innowacyjne technologie IT w zakresie usług outsourcingu płac i kadr. Korzystamy z nowoczesnego rozwiązania oprogramowania ERP - enova365, które pozwala na dostęp do swoich danych zarówno pracownikom, jak i kadrze zarządzającej.

Outsourcing kadr i płac w payroll360 - oferta dla Tarnowa i Małopolski

Outsourcing kadr i płac w payroll360 - oferta dla

Outsourcing kadr i płac w payroll360 - oferta dla Tarnowa i Małopolski

Nasza oferta usług outsourcingu kadrowo płacowego w Tarnowie oraz województwie małopolskim obejmuje:

  • Obsługę kadrową: tworzenie oraz prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem (zaświadczenia lekarskie, szklenia BHP), udzielanie porad pracowniczych, wystawianie zaświadczeń, przygotowywanie list płacowych, przygotowywanie deklaracji oraz rozliczeń ZUS i US.
  • Obsługę płacową: aktualizowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z wynagrodzeniem pracowników, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac, obliczenie wymiaru składki emerytalnej i rentowej, sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń ZUS i US.
  • Obsługa PPK: naliczanie składek PPK, obsługa portalu PPK, sporządzanie deklaracji ZUS i zestawień przelewów.
  • E-akta: archiwizacja teczek pracowniczych, E-teczki pracowników.

W celu uzyskania więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące zewnętrznych usług kadrowo płacowych w payroll360 dla Małopolski.

Kontakt z payroll360

Outsourcing kadr i płac dla Tarnowa i okolic - zalety usługi

Outsourcing kadr i płac dla Tarnowa i okolic - zalety usługi

Outsourcing kadr i płac z payroll360 w Tarnowie, Bochni, Brzesku - zalety usługi

Outsourcing kadr i płac to zewnętrzna obsługa kadrowo-płacowa, ciesząca się coraz większą popularnością w Polsce. Pozwala ona przedsiębiorcom na optymalizację kosztów prowadzenia biznesu oraz przyśpiesza procesy związane z administracją kadrowo-płacową. Jako nasz partner Twoje przedsiębiorstwo oprócz znacznie niższych kosztów obsługi kadrowo-płacowej zyska dostęp do wiedzy naszych doświadczonych specjalistów w zakresie Prawa Pracy oraz ciągle zmieniających się przepisów podatkowych i ZUS. Dla przedsiębiorców z Tarnowa, Bochni oraz całej Małopolski proponujemy szeroki zakres usług kadrowo-placowych. Jedną z głównych zalet współpracy z payroll360 jest możliwość świadczenia usług w pełnym zakresie, włącznie z wydzielonym biurem na terenie przedsiębiorstwa. Modele usług payroll on-site oraz payroll on-line pozwalają nam zaoferować bezpośredni kontakt i  specjalistyczne wsparcie dla firm z tego regionu. Nasi Klienci, powierzając nam obsługę kadr i płac, mogą spokojnie zająć się rozwojem swojej kluczowej działalności, a przy okazji zaoszczędzić koszty związane z utrzymaniem wewnętrznych działów administracji kadrowej.

Najważniejsze zalety:

Ciągłość obsługi

Najwyższym standardem jakości świadczonych usług w payroll360 jest ciągłość obsługi kadrowo-płacowej. Stosowane rozwiązania zapewniają dostęp do danych on-line  w trybie 24/7. Klienci mają zapewniony osobny, dedykowany zespół specjalistów, którzy zapewnią płynność świadczonych usług oraz skuteczny przepływ informacji.

Oszczędność kosztów

Optymalizujące procesy obsługi kadr i płac w payroll360 jesteśmy w stanie zredukować koszty outsourcingu kadrowo-płacowego o ponad 20%. Sprawdź przygotowany przez nas przykładowy cennik obsługi kadr i płac

Obsługa kontroli

W ramach usługi outsourcingu payroll360 przejmuje obowiązki związane z obsługą kontroli: ZUS, PIP, US. Na życzenie Klienta kontrole mogą odbywać się w siedzibie payroll360, co zapewni komfort pracy Twojej firmy.

Doświadczeni specjaliści payroll360 to lepsza organizacja Twojego przedsiębiorstwa

Doświadczeni specjaliści payroll360 to lepsza organizacja Twojego przedsiębiorstwa

Doświadczeni specjaliści payroll360 to lepsza organizacja Twojego przedsiębiorstwa

Z racji znajomości rynku pracy w Tarnowie, Bochni oraz całego województwie małopolskiego, obsługa kadrowo-płacowa w wykonaniu specjalistów payroll360 daje pewność i najwyższe gwarancje świadczonych usług outsourcingowych. Taka obsługa sprawi, że prowadzenie przedsiębiorstwa w Małopolsce stanie się lepszym miejscem do rozwoju Twojej firmy. Przejmując administrację kadr i płac oferujemy naszym Klientom pełną obsługę kadrowo-płacową (jeśli Twoja firma używa oprogramowania enova365, znacznie szybsze wdrożenie systemu) oraz wsparcie w przypadku audytów i kontroli instytucji zewnętrznych, takich jak PFRON, ZUS, czy PIP. A jako firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonanie naszych usług.

Payroll

Usługi outsourcingu kadr i płac dla Tarnowa i Małopolski w payroll360

Usługi outsourcingu kadr i płac dla Tarnowa i Małopolski w payroll360

Modele współpracy z payroll360 dla przedsiębiorstw w Tarnowie oraz Małopolski

Modele współpracy z payroll360 dla przedsiębiorstw w Tarnowie oraz Małopolski

Modele współpracy z payroll360 dla przedsiębiorstw w Tarnowie oraz Małopolsce

Usługę outsourcingu kadr i płac payroll360 dedykujemy głównie do firm zatrudniających od kilkudziesięciu do kilkuset pracowników. Dla pracodawców zatrudniających mniejszą liczbę pracowników, a chcących skorzystać z usługi, proponujemy indywidualnie ustalane rozwiązania ryczałtowe.  Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których specjalistyczna wiedza z zakresu kadr i płac jest szczególnie ważna.

Analizując potrzeby naszych Klientów w województwie małopolskim w zakresie obsługi administracji kadr i płac, proponujemy Państwu trzy modele współpracy:

 

 

Kontakt

Kontakt

Kontakt z naszymi specjalistami

FAQ

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

 

Ile kosztuje usługa outsourcingu kadr i płac?

Jak w wypadku większości tego typu usług, cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od wielkości firmy (ilości pracowników) i planowanego zakresu usługi. Przeważnie jest to znacznie niższy koszt, niż utrzymywanie wewnętrznego działu kadrowo-płacowego -przykładowa kalkulacja została zawarta na stronie. Zobacz kalkulację! W celu wykonania dokładnej wyceny prosimy o kontakt Kliknij tutaj! , wtedy wyślemy Państwu formularz z pytaniami. Udzielone odpowiedzi pozwolą nam zwymiarować usługę dla Państwa. 

Jak długo trwa wdrożenie?

Bezpiecznym okresem wdrożenia jest czas 3 miesięcy. Związane jest to z dokładnym poznaniem specyfiki Państwa przedsiębiorstwa oraz przeprowadzeniem migracji danych, wraz z późniejszymi próbnymi naliczeniami wynagrodzeń na zmigrowanej bazie. Czas ten może zostać znacznie skrócony w momencie, gdy używacie Państwo oprogramowania enova365, wtedy nie jest konieczna migracja, tylko sama weryfikacja bazy danych.

Jak wygląda odpowiedzialność za świadczoną usługę?

W zawieranej umowie payroll360 deklaruje odpowiedzialność za terminowy i prawidłowy sposób wykonania usług. Działalność spółki jest ubezpieczona, co stanowi gwarancję pokrycia ewentualnych strat związanych z nieodpowiednim poziomem świadczonych usług. Przeczytaj więcej o tym, co zawiera umowa na usługę payroll360!!

Na jakim programie/systemie realizowana jest usługa?

Usługa realizowana jest w systemie enova365. Jest to najnowszej generacji oprogramowanie ERP przeznaczone do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwami. Godnym podkreślenia jest fakt, że system ten został wybrany przez payroll360 ze względu na jeden z najlepiej rozwiniętych modułów kadrowo-płacowych, który zapewnia sprawną i bezpieczną obsługę naszych Klientów. 

Czy można świadczyć usługę na programie kadrowo-płacowym Klienta?

Nie, Payroll360 pracuje na programie enova365 i z racji zapewnienia odpowiedniej jakości usług, nie realizuje swoich działań na innych systemach. W wypadku gdy Klient posiada inny system, dane są migrowane do bazy enova365. 

Czy jest możliwość współpracy z programem księgowym Klienta innym niż enova365?

Tak, system enova365  umożliwia przygotowanie raportów, które mogą być wczytywane do dowolnego systemu księgowego.  Przeczytaj więcej

Przykładem może być automatyczne księgowanie listy płac.

Czy Klient ma możliwość wglądu w dane kadrowo – płacowe w systemie firmy outsourcingowej?

Klienci payroll360 otrzymują możliwość pełnego wglądu w swoje dane kadrowo-płacowe, które są przetwarzane w ramach usługi. Odbywa się to za pomocą udostępnianych licencji poglądowych programu enova365 lub pulpitów pracownika i kierownika.

Jak wygląda przekazywanie dokumentów między firmami?

Sposób przekazywania dokumentów jest unormowany procedurami stosowanymi przez payroll360 w ramach systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji. Wszystkie przekazywane dokumenty muszą zostać prawidłowo opisane i wyszczególnione w protokole zdawczo-odbiorczym. Następnie przygotowywana jest odpowiednia forma transportu i zabezpieczenia fizycznego dokumentów (pojemniki do transportu dokumentacji niejawnej).

Jak realizowana jest ochrona danych osobowych?

Payroll360 jako jedna z nielicznych firm w branży wdrożyła i stosuje wymagania normy ISO 27001 dotyczącej bezpieczeństwa przetwarzanych informacji. Norma ta nakłada obowiązek poddawania się cyklicznym audytom zewnętrznych jednostek certyfikujących w zakresie przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Ochrona danych jest realizowana poprzez stosowanie adekwatnych  systemów zabezpieczeń oraz realizacji założeń polityki ochrony danych osobowych.

Jak wygląda wsparcie podczas kontroli z Urzędów?

Payroll360 przejmuje na siebie kontakt z Urzędami i bierze czynny udział w kontroli. Przeważnie kontrola przeprowadzana jest w biurze payroll360, co nie angażuje miejsca i czasu Klienta.

Jakie są kompetencje i kwalifikacje zespołu payroll360?

Trzon naszego zespołu stanowią eksperci i starsi specjaliści z zakresu kadr i płac oraz outsourcingu zatrudnienia. Sprawdź nas! Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie, pozwalające na obsługę naszych Klientów na najwyższym poziomie. Dzięki pracy zespołowej i wymianie doświadczeń sukcesywnie podnosimy swoje umiejętności.

Jaka jest wiarygodność naszego przedsiębiorstwa jako dostawcy usług?

Doświadczenie to w tej branży jeden z kluczowych czynników wpływających na jakość świadczonych usług. W naszym wypadku to ponad 20 lat obsługi setek klientów i tysięcy pracowników. Dodatkowym potwierdzeniem naszej wiarygodności są zdobyte nagrody i certyfikaty oraz wyniki ankiet przeprowadzanych wśród naszych Klientów. Zobacz wyniki ankiet!

Poznaj ofertę payroll360 Logowanie do Portalu pracowniczego Zapraszamy do kontaktu