Payroll - nowoczesne rozwiązanie dla firm

pixabay.com left right

Payroll - nowoczesne rozwiązanie dla firm

W dzisiejszych czasach możemy zaobserwować dynamiczny rozwój branży outsourcingowej. Jest to pojęcie dość nowe, po raz pierwszy użyte dopiero w 1979 roku. Wielu może więc zadawać sobie pytanie, czym właściwie jest outsourcing?

Payroll - nowoczesne rozwiązanie dla firm

W dzisiejszych czasach możemy zaobserwować dynamiczny rozwój branży outsourcingowej. Jest to pojęcie dość nowe, po raz pierwszy użyte dopiero w 1979 roku. Wielu może więc zadawać sobie pytanie, czym właściwie jest outsourcing?

Poznaj naszą ofertę

 

Outsouring oznacza wydzielenie ze struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa niektórych realizowanych przez nie samodzielnie funkcji i przekazanie ich do wykonania innym podmiotom. Globalizacja, rozwój przedsiębiorstw i wzrost konkurencyjności przyczyniły się do tego, że właściciele firm coraz chętniej korzystają z narzędzi outsourcingu.

Jednym z takich przykładów jest outsourcing płac, zwany payroll. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania firmy redukują koszty utrzymywania własnych działów administracyjnych, eliminują prawdopodobieństwo popełniania błędów i pozwalają swoim pracownikom skupić się na realizowaniu strategicznych celów firmy

Prawdziwi eksperci

Kraków jest powszechnie znany jako jedno z ważniejszych centrów usług outsourcingowych. Występują zróżnicowane modele świadczonych usług, które są dostosowane do firm różnej wielkości, reprezentujących rozmaite branże. Gwarancję zgodności z najwyższymi standardami świadczonych usług, przy zachowaniu wymaganej elastyczności w podejściu do klienta oferuje payroll360. Dostarczamy rozwiązania spełniające wymogi najbardziej zaawansowanych systemów obsługi kadrowo-płacowej. Tworzymy zespół specjalistów i ekspertów świadczących usługi najwyższej jakości, co wynika z naszego bogatego doświadczenia. Zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych danych. Jeśli nas wybierzesz, dopasujemy rozwiązania do Twoich indywidualnych potrzeb!

Payroll

Payroll, inaczej outsourcing administracji płac, stanowi nowoczesne rozwiązanie, które z pewnością może być zastosowane również w Twojej firmie.
Zakres usług jest szeroki i obejmuje między innymi:

 • rozliczanie czasu pracy,
 • naliczanie i wypłacanie wynagrodzeń,
 • tworzenie listy płac pracowników,
 • naliczanie i pobieranie zaliczek na podatek dochodowy, 
 • wystawianie rozliczeń rocznych (PIT), 
 • prowadzenie dokumentacji kadrowej, 
 • rejestracja pracowników w ZUS,
 • sporządzanie i przesyłanie do ZUS miesięcznych deklaracji rozliczeniowych,
 • sporządzanie deklaracji do Urzędu Skarbowego,
 • sporządzanie deklaracji PFRON,
 • wystawianie świadectw pracy,
 • przygotowywanie zaświadczeń związanych z ubezpieczeniem i zatrudnieniem pracownika, a także dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia i rozliczeń,
 • prowadzenie rejestru badań lekarskich i szkoleń BHP oraz informowanie o konieczności ich uaktualnienia,
 • pomoc w organizacji szkoleń BHP i postępowania powypadkowego,
 • obsługę korekt ZUS.

 Co zyskuje firma?

 • możliwość skoncentrowania się na swojej głównej działalności,
 • redukcję kosztów obsługi kadrowej,
 • podniesienie jakości obsługi dzięki wiedzy wykwalifikowanych specjalistów,
 • redukcję kosztów związanych z zakupem oprogramowania i jego aktualizacją,
 • dostęp do specjalistycznych rozwiązań ułatwiających zarządzanie personelem,
 • przejęcie odpowiedzialności za terminowość i poprawność rozliczeń pracowników wobec Urzędu Skarbowego i ZUS-u.

Zwiększ efektywność Twojej firmy i ogranicz czasochłonność zadań wykonywanych przez dział personalny. Gwarantujemy dopasowanie rozwiązań do potrzeb klienta.

Outsorcing kadr i płac z payroll360

Decydując się na usługi outsourcingu kadr i płac payroll360 jesteś pod opieką dedykowanych doradców działu Kadry i Płace. Specjaliści współpracują z Twoją organizacją zdalnie lub stacjonarnie - zależnie od wybranego pakietu. Obsługę realizujemy za pomocą nowoczesnych narzędzi IT, dopasowanych do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami i sprawdź!


Dowiedz się więcej!

 

 


Data publikacji: 05.05.2021

Podobne artykuły

01.08.2021

Administracja kadr

Czym jest administracja kadr? Jakie obowiązki pełni kadrowa? Czym zajmują się działy kadr i dlaczego niektóre firmy decydują się na outsourcing?

10.01.2017

pixabay

Zmiany w Prawie Pracy, zmiany w zatrudnianiu pracowników tymczasowych, kwota wolna od podatku

Zmiany, zmiany, zmiany... Zmiany w prawie pracy, zmiany w zatrudnianiu pracowników tymczasowych, kwota wolna od podatku.

03.01.2017

pexels.com

Outsourcing kadr i płac – zwiększenie skuteczności funkcjonowania firmy

Każdy z przedsiębiorców stara się aby jego firma przynosiła jak największe zyski przy jak najniższych kosztach. Optymalizacja taka jest procesem ciągłym w każdej firmie i jej wyniki bezpośrednio przekładają się na...

Kontakt z naszymi specjalistami

Dyskusja

Skomentuj
Zamknij

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu
Logowanie do Portalu pracowniczego

Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO). Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić prywatność naszych klientów, wykorzystywać ich dane wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić im możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce prywatności.

Zgadzam się