payroll360

menu

Rekrutacja transgraniczna

Alicja Kochan

Kontakt ze specjalistą

Lubimy podróże, szczególnie te po różnych zakątkach Europy, dlatego od lat i z powodzeniem rekrutujemy na rynku europejskim. Współpracujemy z partnerami w Finlandii, zapewniając zarówno klientom jak i pracownikom bezpieczeństwo, pomoc oraz wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacji.

Rekrutacja transgraniczna

Dla pracodawcy

Poszukiwanie odpowiedniego kandydata na dane stanowisko, w dobie szybko zachodzących przeobrażeń na rynku pracy, stanowi nie lada wyzwanie. Bywa tak, że poszukiwania wśród polskich pracowników nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, dlatego wtedy warto rozszerzyć zakres poszukiwań na inne rynki zagraniczne. Jako agencja rekrutacyjna możemy zaoferować Państwu pomoc w skompletowaniu personelu, obejmując swoimi działaniami również wschodnią część Europy, pozyskując pracowników pochodzących m.in. z Ukrainy. W naszej gestii jest uregulowanie wszelkich formalności związanych z procesem rekrutacji, przyjazdem i pobytem osób chętnych do podjęcia zatrudnienia. W ten sposób Państwo zyskują bezcenny czas i pracownika gotowego do pracy właściwie od zaraz.

Dla pracowników

Mamy świadomość, że wyjazd za granicę do pracy to ważna decyzja i niejednokrotnie przełomowy moment w życiu, dlatego chcemy, aby każdy kandydat gotowy do podjęcia zatrudnienia poza granicami naszego kraju otrzymywał od nas wsparcie i pomoc jaką sami byśmy chcieli otrzymać będąc w takiej samej sytuacji. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacji przebiegał sprawnie i aby każdy kandydat czuł się komfortowo oraz bezpiecznie.

Osoby poszukujące zatrudnienia za granicą mogą się do nas zgłaszać korzystając z różnych form kontaktu: telefonicznie, mailowo lub osobiście, a także aplikować bezpośrednio na oferty pracy znajdujące się pod linkiem: https://www.payroll360.pl/praca.

Przypominam, iż jako legalnie działająca agencja pośrednictwa pracy posiadamy wpis do Krajowego rejestru Agencji Zatrudnienia nr 10164.
Wszystkie swoje usługi dla osób poszukujących pracy świadczymy bezpłatnie!

Sprawdź nasz certyfikat

Zamknij

TUV NORD Polska Sp. z.o.o.
Logowanie do Portalu pracowniczego