payroll360

menu

Serwis ogłoszeniowy

Kontakt z naszymi specjalistami

Ogłoszenia rekrutacyjne w Internecie to sprawdzona, szybka i niejednokrotnie jedyna szansa na pozyskanie odpowiednich kandydatów. W Polsce z roku na rok przybywa portali ogłoszeniowych, ale nie wszystkie mają szanse na trwałe i skuteczne funkcjonowanie.

Klienci Payroll 360 w prosty sposób mogą zamieścić ogłoszenia na wybranych i rekomendowanych portalach ogłoszeniowych, minimalizując koszty i ryzyko pomyłki. Oferujemy również pełne wsparcie administracyjne związane z gromadzeniem i selekcją nadsyłanych CV.

Zamknij

Zamknij

TUV NORD Polska Sp. z.o.o.
Logowanie do Portalu pracowniczego

Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO). Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić prywatność naszych klientów, wykorzystywać ich dane wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić im możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce prywatności.

Zgadzam się