Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Większy kursor

Dlaczego payroll?

Treści opisowe

Dlaczego współpraca z nami przynosi większe korzyści?

Dlaczego warto wybrać usługi payroll360? 

 

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w zakresie kadr i płac oraz outsourcingu zatrudnienia. Dzięki wdrożonemu systemowi zarządzania bezpieczeństwem informacji zapewniamy najwyższe standardy ochrony Twoich danych. Dla zapewnienia sprawnej obsługi Twojej firmy wykorzystujemy najnowsze technologie, w tym system ERP enova365. Naszym priorytetem jest efektywna komunikacja zapewniająca komfort obsługi naszym Klientom.

Więcej o korzyściach współpracy z payroll360

 

Doświadczeni pracownicy

W payroll360 usługi outsourcingu kadr i płac oraz outsourcingu zatrudnienia realizowane są przez wykwalifikowany zespół specjalistów. Blisko 90% naszych pracowników ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży usług HR. Nasze doświadczenie to gwarancja świadczonych usług!

 

Bezpieczeństwo danych

Polityka bezpieczeństwa payroll360 w zakresie usług kadrowo-płacowych, to w głównej mierze stosowanie procedur międzynarodowej normy ISO 27001. Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom pełną ochronę i poufność przetwarzanych danych.

 

Nowoczesne rozwiązania

Payroll360 to nowoczesne rozwiązania IT w zakresie usług outsourcingu kadr i płac. Stosujemy system enova365- najnowszej generacji oprogramowanie ERP, które dzięki zdalnym pulpitom umożliwia dostęp on-line do danych kadrowo-płacowych dla pracowników, jak i kadry zarządzającej. Przeczytaj więcej o technologii

 

Ciągłość obsługi kadr i płac

Standardem wysokiej jakości usług payroll360 realizowanych zgodnie z normami ISO jest zapewnienie ciągłości obsługi kadrowo-płacowej Twojej firmy. Stosowane rozwiązania zapewniają dostęp do danych on-line  w trybie 24/7. Dodatkowo każdy Klient obsługiwany jest przez dedykowany zespół specjalistów, co gwarantuje ciągłość realizacji usług oraz efektywność komunikacji.

 

Oszczędność kosztów obsługi

Optymalizując procesy obsługi kadr i płac w payroll360 jesteśmy w stanie zredukować koszty administracji kadrowo-płacowej nawet o 20%. Zobacz przykładową kalkulację

 

Przejęcie obsługi kontroli

W ramach usługi outsourcingu payroll360 przejmujemy obowiązki związane z obsługą kontroli: ZUS, PIP, US. Kontrole na życzenie Klienta mogą odbywać się w siedzibie payroll360, co zapewni komfort pracy w Twojej firmie.

Co nas wyróżnia w zakresie outsourcingu?

Co nas wyróżnia ?

 

 Kompetencje / doświadczenie

Nasz zespół  stanowią w większości eksperci i starsi specjaliści z zakresu outsourcingu kadr i płac oraz usług HR. Monitorujemy na bieżąco zmiany w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego. Codzienna obsługa zatrudnienia kilku tysięcy osób pozwala nam na ciągły rozwój naszych kwalifikacji. Nasza wiedza to Państwa spokój Nasze kompetencje.

 Sprawność działania / elastyczność

Dobrze wiemy, że w pracy przedsiębiorcy ważny jest czas, dlatego na wszystkie zapytania odpowiadamy bez zbędnej zwłoki. Wiemy również, że każde przedsiębiorstwo ma swoją specyfikę i czasami wymaga wyjścia poza dany schemat, dlatego dopasowujemy nasze działania do każdego Klienta indywidualnie.

 Komunikacja / relacje

Komunikacja to obszar, który Klienci wskazywali nam jako najczęstszy powód odejścia od poprzednich dostawców. Dlatego w celu zapewnienia efektywnej komunikacji przydzielamy Państwu dedykowanego specjalistę wraz z zastępcą. Otrzymacie Państwo również indywidualny adres email oraz numer telefonu do konsultacji i składania zapytań. Zgłaszanie i realizacja zleceń jest monitorowana w systemie ticketowym, który pomaga nam efektywnie zarządzać Państwa obsługą. 

 Wysokie standardy obsługi

Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę. Naszą działalność poddajemy regularnym audytom niezależnych, międzynarodowych instytucji. Posiadamy certyfikaty potwierdzające spełnianie najwyższych standardów ISO w zakresie norm jakości świadczonych usług oraz bezpieczeństwa przetwarzanych informacji.

 

Co mówią o nas klienci?

Co mówią o nas Klienci?

 

Dobra opinia Klienta przekłada się na długoletnią współpracę, a na takiej nam zależy, gdy przejmujemy obowiązki działu kadr i płac w ramach usługi outsourcingu kadrowo-płacowego. 

Poznaj opinie naszych klientów o współpracy z nami!

 

 

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

 

Ile kosztuje usługa outsourcingu kadr i płac?

Jak w wypadku większości tego typu usług, cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od wielkości firmy (ilości pracowników) i planowanego zakresu usługi. Przeważnie jest to znacznie niższy koszt, niż utrzymywanie wewnętrznego działu kadrowo-płacowego -przykładowa kalkulacja została zawarta na stronie. Zobacz kalkulację! W celu wykonania dokładnej wyceny prosimy o kontakt Kliknij tutaj! , wtedy wyślemy Państwu formularz z pytaniami. Udzielone odpowiedzi pozwolą nam zwymiarować usługę dla Państwa. 

Jak długo trwa wdrożenie?

Bezpiecznym okresem wdrożenia jest czas 3 miesięcy. Związane jest to z dokładnym poznaniem specyfiki Państwa przedsiębiorstwa oraz przeprowadzeniem migracji danych, wraz z późniejszymi próbnymi naliczeniami wynagrodzeń na zmigrowanej bazie. Czas ten może zostać znacznie skrócony w momencie, gdy używacie Państwo oprogramowania enova365, wtedy nie jest konieczna migracja, tylko sama weryfikacja bazy danych.

Jak wygląda odpowiedzialność za świadczoną usługę?

W zawieranej umowie payroll360 deklaruje odpowiedzialność za terminowy i prawidłowy sposób wykonania usług. Działalność spółki jest ubezpieczona, co stanowi gwarancję pokrycia ewentualnych strat związanych z nieodpowiednim poziomem świadczonych usług. Przeczytaj więcej o tym, co zawiera umowa na usługę payroll360!!

Na jakim programie/systemie realizowana jest usługa?

Usługa realizowana jest w systemie enova365. Jest to najnowszej generacji oprogramowanie ERP przeznaczone do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwami. Godnym podkreślenia jest fakt, że system ten został wybrany przez payroll360 ze względu na jeden z najlepiej rozwiniętych modułów kadrowo-płacowych, który zapewnia sprawną i bezpieczną obsługę naszych Klientów. 

Czy można świadczyć usługę na programie kadrowo-płacowym Klienta?

Nie, Payroll360 pracuje na programie enova365 i z racji zapewnienia odpowiedniej jakości usług, nie realizuje swoich działań na innych systemach. W wypadku gdy Klient posiada inny system, dane są migrowane do bazy enova365. 

Czy jest możliwość współpracy z programem księgowym Klienta innym niż enova365?

Tak, system enova365  umożliwia przygotowanie raportów, które mogą być wczytywane do dowolnego systemu księgowego.  Przeczytaj więcej

Przykładem może być automatyczne księgowanie listy płac.

Czy Klient ma możliwość wglądu w dane kadrowo – płacowe w systemie firmy outsourcingowej?

Klienci payroll360 otrzymują możliwość pełnego wglądu w swoje dane kadrowo-płacowe, które są przetwarzane w ramach usługi. Odbywa się to za pomocą udostępnianych licencji poglądowych programu enova365 lub pulpitów pracownika i kierownika.

Jak wygląda przekazywanie dokumentów między firmami?

Sposób przekazywania dokumentów jest unormowany procedurami stosowanymi przez payroll360 w ramach systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji. Wszystkie przekazywane dokumenty muszą zostać prawidłowo opisane i wyszczególnione w protokole zdawczo-odbiorczym. Następnie przygotowywana jest odpowiednia forma transportu i zabezpieczenia fizycznego dokumentów (pojemniki do transportu dokumentacji niejawnej).

Jak realizowana jest ochrona danych osobowych?

Payroll360 jako jedna z nielicznych firm w branży wdrożyła i stosuje wymagania normy ISO 27001 dotyczącej bezpieczeństwa przetwarzanych informacji. Norma ta nakłada obowiązek poddawania się cyklicznym audytom zewnętrznych jednostek certyfikujących w zakresie przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Ochrona danych jest realizowana poprzez stosowanie adekwatnych  systemów zabezpieczeń oraz realizacji założeń polityki ochrony danych osobowych.

Jak wygląda wsparcie podczas kontroli z Urzędów?

Payroll360 przejmuje na siebie kontakt z Urzędami i bierze czynny udział w kontroli. Przeważnie kontrola przeprowadzana jest w biurze payroll360, co nie angażuje miejsca i czasu Klienta.

Jakie są kompetencje i kwalifikacje zespołu payroll360?

Trzon naszego zespołu stanowią eksperci i starsi specjaliści z zakresu kadr i płac oraz outsourcingu zatrudnienia. Sprawdź nas! Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie, pozwalające na obsługę naszych Klientów na najwyższym poziomie. Dzięki pracy zespołowej i wymianie doświadczeń sukcesywnie podnosimy swoje umiejętności.

Jaka jest wiarygodność naszego przedsiębiorstwa jako dostawcy usług?

Doświadczenie to w tej branży jeden z kluczowych czynników wpływających na jakość świadczonych usług. W naszym wypadku to ponad 20 lat obsługi setek klientów i tysięcy pracowników. Dodatkowym potwierdzeniem naszej wiarygodności są zdobyte nagrody i certyfikaty oraz wyniki ankiet przeprowadzanych wśród naszych Klientów. Zobacz wyniki ankiet!

kontakt

Kontakt

Kontakt z naszymi specjalistami

Poznaj ofertę payroll360 Logowanie do Portalu pracowniczego Zapraszamy do kontaktu