Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Większy kursor

Kalkulator wynagrodzeń

pixabay.com

Kalkulator wynagrodzeń

XXI wiek to okres dynamicznego rozwoju przedsiębiorstw. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy czy korporacji międzynarodowej, w Twoim interesie leży, aby podejmować decyzje, które usprawnią funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa. Dlatego też, wiele firm decyduje się powierzyć obslugę administracji kadr i płac w fachowe ręce firm oferujących usługi outsourcingowe. Outsourcing administracji kadr i płac, potocznie zwany usługą payroll, nie tylko redukuje koszty, ale także pozwala na skupienie się na podstawowej działalności przedsiębiorstwa przy zachowaniu gwarancji poufności danych i poprawności wyliczeń.

Poznaj naszą ofertę

 

 

Gwarancja jakości i bezpieczeństwo

Kraków to miasto, w którym nietrudno o znalezienie firmy oferującej usługi outsourcingowe. Każda z nich oferuje trochę inny model świadczonej usługi, który przeważnie dostosowany jest do firm o konkretnej wielkości lub reprezentujących określoną branżę. Znalezienie firmy outsourcingowej, która oferowałaby usługę zgodną ze standardami najbardziej renomowanych światowych dostawców tych rozwiązań przy zachowaniu elastyczności w podejściu do klienta, która z kolei jest domeną mniejszych firm, jest bardzo trudne. Gwarancję takiej właśnie usługi daje payroll360, który oferuje rozwiązania, jakie spełniają wymogi najbardziej zaawansowanych systemów obsługi kadrowo-płacowej. Każda z obsługiwanych firm ma do wyboru szereg rozwiązań, które dopasowują usługę payroll do wymagań ich organizacji. Wdrożone systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji oparte o normy ISO dają dodatkową pewność, że przetwarzane dane są odpowiednio chronione. 

Payroll360 to zespół specjalistów i ekspertów oferujących najwyższą jakość świadczonych usług. Gwarancja bogatego doświadczenia, a przede wszystkim bezpieczeństwo powierzonych danych to nasze dwa najmocniejsze filary. Dlaczego jednak powinieneś wybrać akurat nas? Ponieważ, jako jedna z niewielu firm outsourcingowych, dopasujemy rozwiązania do Twoich indywidualnych potrzeb!

 

Kalkulator wynagrodzeń

Niezależnie od wielkości firmy i liczby osób w niej zatrudnionych, wynagrodzenia muszą być prawidłowo wyliczane i terminowo wypłacane. Jednakże częste zmiany przepisów i ich niewłaściwa interpretacja są niejednokrotnie powodem wielu błędów, skutkujących bolesnymi konsekwencjami dla firm

Aby ich uniknąć oferujemy usługi w zakresie:

  • obliczanie wysokości wynagrodzeń w przypadku umów o pracę oraz umów cywilnych,
  • obliczanie wynagrodzeń chorobowych, a także świadczeń urlopowych,
  • obliczanie składek na ubezpieczenie społeczne,
  • obliczanie zaliczek na podatek dochodowy.

 

Co zyskuje firma?

 

  • przeniesienie odpowiedzialności wobec instytucji publiczno-prawnych na zewnętrznego dostawcę,
  • całkowitą poufność w kwestii wynagrodzeń przedsiębiorstwa,
  • brak konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów na szkolenie pracowników w zakresie kadr i płac,
  • szybki i sprawny update zmieniających się przepisów,
  • oszczędność na specjalistycznym sprzęcie i oprogramowaniu,
  • redukcję kosztów, a także czasochłonnej pracy administracyjnej.

 

Nie wahaj się. Powierz obsługę administracji kadr i płac w ręce payroll360 i popraw wydajność swojej firmy. Gwarantujemy bezpieczeństwo, nowoczesny system, a także wieloletnie doświadczenie w branży outsourcingowej. 

Poznaj modele współpracy w zakresie obsługi kadrowo-płacowej. Oferujemy trzy zakresy współpracy: od interwencyjnego “payroll on-demand”, poprzez najbardziej popularny i kompleksowy “payroll on-line” oraz wyrafinowany “ payroll-on-site” z otwarciem biura na terenie zakładu pracy Klienta. Gwarantujemy jakość i bezpieczeństwo zgodne z normami ISO. Zapraszamy do współpracy !


Dowiedz się więcej!

 

Zadaj pytanie

Data publikacji 18.12.2015

Podobne w kategorii

Kalkulator wynagrodzeń dla umów o pracę w 2022

Kalkulator pozwoli nam oszacować wysokość naszej pensji netto, w oparciu o podaną kwotę brutto znajdującą się na umowie. Dodatkowo zainteresowany zobaczy jakie korzyści dla niego niesie rządowy program “Polski...

Pasek płacowy (pasek wynagrodzeń)

Różnice pomiędzy wynagrodzeniem brutto a wynagrodzeniem netto, które wpływa na konto pracownika, mogą być z jego perspektywy znaczące. Różnice te uzależnione są od potrąceń, jakich dokonuje się z wynagrodzenia. Wszelkie...

Nadgodziny

Z dzisiejszego artykułu dowiesz się czy pracodawca może kazać Ci pracować nadliczbowo, jakie wynagrodzenie Ci przysługuje oraz czy za pracę możesz dostać wolne?

Kontakt z naszymi specjalistami

Dyskusja

Skomentuj
Poznaj ofertę payroll360 Logowanie do Portalu pracowniczego Zapraszamy do kontaktu