Dlaczego payroll360?

Dlaczego payroll360?

Zastanawiasz się co wybrać, własny dział kadr i płac czy outsourcing payroll360?

Zastanawiasz się co wybrać, własny dział kadr i płac czy outsourcing payroll360?
Zastanawiasz się
co wybrać, własny dział kadr i płac czy outsourcing payroll360?

  Zastanawiasz się nad zmianą dostawcy usługi? Sprawdź nasze atuty!

Zastanawiasz się nad zmianą dostawcy usługi? Sprawdź nasze atuty!
Zastanawiasz się
nad zmianą dostawcy usługi?
Sprawdź nasze atuty!

Zastanawiasz się co wybrać, własny dział kadr i płac czy outsourcing payroll360?
Zastanawiasz się
co wybrać, własny dział kadr i płac czy outsourcing payroll360?

sprawdź

 

Zastanawiasz się nad zmianą dostawcy usługi? Sprawdź nasze atuty!
Zastanawiasz się
nad zmianą dostawcy usługi?
Sprawdź nasze atuty!

sprawdź

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?

Kompetencje/doświadczenie 

Nasz zespół  stanowią w większości eksperci i starsi specjaliści z zakresu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Codzienna obsługa zatrudnienia kilku tysięcy osób pozwala nam na ciągły rozwój naszych kwalifikacji. Nasza wiedza, to Państwa spokój. Nasze kompetencje.

 

Sprawność działania/ czas reakcji

Tempo naszej codziennej praca wyznacza grafik. Wszystko podporządkowane jest realizacji określonych zadań w nieprzekraczalnych terminach. Dobrze wiemy, że w pracy przedsiębiorcy nie wszystko  jednak da się przewidzieć i niektóre sprawy wymagają wyjścia poza dany schemat, dlatego  staramy się by sprawy "na już" realizowane były "na wczoraj".   

 

Komunikacja/relacje

To obszar , który Klienci wskazywali nam jako najczęstszy powód odejścia od poprzednich dostawców. Wiemy jakie to ważne, dlatego w celu zapewnienia efektywnej komunikacji przydzielamy Państwu dedykowanego specjalistę wraz z zastępcąOtrzymacie Państwo również  indywidualny adres email oraz numer telefonu do konsultacji i składania zapytań. Zgłaszanie i realizacja zleceń jest monitorowana w systemie ticketowym, który pomaga nam efektywnie zarządzać Państwa obsługą. 

 

Dostępność

Przetwarzamy Państwa dane, więc naturalnym dla nas jest, że musicie mieć Państwo do nich wgląd. Za pomocą zdalnych licencji podglądowych oraz pulpitów pracownika i kierownika zapewniamy Państwu stały dostęp do informacji i pełną transparentność działań.  

 

Standardy

Sawiamy sobie wysoko poprzeczkę. Naszą działalność poddajemy regularnym audytom niezależnych, międzynarodowych instytucji. Posiadamy certyfikaty potwierdzające spełnianie najwyższych standardów ISO w zakresie norm jakości świadczonych usług oraz bezpieczeństwa przetwarzanych informacji.

 

Świadomość

To cecha najbardziej dojrzałych dostawców. Nie zastąpią jej segregatory pełne zapisanych procedur, o których istnieniu niektórzy dowiadują się dopiero przed kontrolą. Wiemy z kim pracujemy i jak delikatnej materii dotykamy. Sprawy HR to poufność, dyskrecja i często indywidualne podejście. Pamiętamy o tym i to determinuje nasze działania.

Dlaczego współpraca z nami przynosi większe korzyści?

Dlaczego współpraca z nami
przynosi większe korzyści?

 

 


Sprawdź korzyści współpracy z payroll360 w naszych animacjach.


Dlaczego wybrać payroll360?

Dlaczego powinieneś zmienić
dotychczasowe rozwiązanie na payroll360?

 

 

Kontakt z naszymi specjalistami

Zamknij

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu
Logowanie do Portalu pracowniczego

Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO). Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić prywatność naszych klientów, wykorzystywać ich dane wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić im możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce prywatności.

Zgadzam się