Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Większy kursor

Nowość w poszukiwaniu pracy - aplikacja ePraca

Nowość w poszukiwaniu pracy - aplikacja ePraca

Nowość w poszukiwaniu pracy - aplikacja ePraca

Poszukujesz pracy? Od teraz możesz wykorzystać do tego aplikację ePraca. Zbiera ona oferty pracy dostępne w Centralnej Bazie Ofert Pracy! Dowiedz się więcej!

Poznaj naszą ofertę

Czym jest aplikacja ePraca?

Epraca to aplikacja stworzona przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej umożliwiająca poszukiwanie pracy i przeglądanie ofert pracy pochodzących z Powiatowych, Wojewódzkich urzędów pracy oraz z Ochotniczych Hufców Pracy. Dodatkowo w aplikacji uzyskasz informację o innych wydarzeniach jak targi i giełda pracy, szkolenia czy grupowe porady zawodowe. 

Funkcjonalność ePraca

Nowoczesny wygląd aplikacji pozwoli na łatwą obsługę. Opcja powiadomień umożliwi informowanie o nowych ofertach czy szkoleniach. Dodatkowo aplikacja posiada geolokalizację, dzięki czemu wyszukuje oferty pracy z Twojej okolicy. Dzięki dostępności kalendarza możesz także zapisywać w niej daty spotkań czy rozmów o pracę. Przez ePraca możesz połączyć się telefonicznie z pracodawcą i dopytać o szczegóły oferty. W prosty sposób wyślesz maila z CV, a także zapiszesz kryteria wyszukiwania pracy, przez co zaoszczędzisz czas. W aplikacji możesz także zapisywać kontakty i szybkim sposobem do nich wracać.

Jak instalować aplikację ePraca?

Aplikacja ePraca na razie dostępna jest tylko na system Android i jest do pobrania w sklepie Google Play. W kolejnym etapie aplikacja ma być dostępna dla użytkowników iOS. Dowiedz się więcej na stronie Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

Kliknij tutaj

Data publikacji 11.10.2021

Podobne w kategorii

Zatrudnienie Ukraińca na podstawie umowy cywilnoprawnej

Na mocy przepisów Ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, zatrudnianie Ukraińców, którzy uciekli do Polski przed toczącą się w ich kraju...

Kontakt z naszymi specjalistami

Dyskusja

Skomentuj
Poznaj ofertę payroll360 Logowanie do Portalu pracowniczego Zapraszamy do kontaktu