Nowość w poszukiwaniu pracy - aplikacja ePraca

{[description]} left right

Nowość w poszukiwaniu pracy - aplikacja ePraca

Poszukujesz pracy? Od teraz możesz wykorzystać do tego aplikację ePraca. Zbiera ona oferty pracy dostępne w Centralnej Bazie Ofert Pracy! Dowiedz się więcej!

Nowość w poszukiwaniu pracy - aplikacja ePraca

Poszukujesz pracy? Od teraz możesz wykorzystać do tego aplikację ePraca. Zbiera ona oferty pracy dostępne w Centralnej Bazie Ofert Pracy! Dowiedz się więcej!

Poznaj naszą ofertę

Czym jest aplikacja ePraca?

 To aplikacja stworzona przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej umożliwiająca poszukiwanie pracy i przeglądanie ofert pracy pochodzących z Powiatowych, Wojewódzkich urzędów pracy oraz z Ochotniczych Hufców Pracy. Dodatkowo w aplikacji uzyskasz informację o innych wydarzeniach jak targi i giełda pracy, szkolenia czy grupowe porady zawodowe. 

Funkcjonalność ePraca

Nowoczesny wygląd aplikacji pozwoli na łatwą obsługę. Opcja powiadomień umożliwi informowanie o nowych ofertach czy szkoleniach. Dodatkowo aplikacja posiada geolokalizację, dzięki czemu wyszukuje oferty pracy z Twojej okolicy. Dzięki dostępności kalendarza możesz także zapisywać w niej daty spotkań czy rozmów o pracę. Przez ePraca możesz połączyć się telefonicznie z pracodawcą i dopytać o szczegóły oferty. W prosty sposób wyślesz maila z CV, a także zapiszesz kryteria wyszukiwania pracy, przez co zaoszczędzisz czas. W aplikacji możesz także zapisywać kontakty i szybkim sposobem do nich wracać.

Jak instalować aplikację ePraca?

Aplikacja ePraca na razie dostępna jest tylko na system Android i jest do pobrania w sklepie Google Play. W następnym etapie ma być dostępna dla użytkowników iOS. Dowiedz się jeszcze więcej na stronie Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

Kliknij tutaj


Data publikacji: 11.10.2021

Podobne artykuły

22.10.2021

Czy PIP zamieni zatrudnienie niepracownicze w umowę o pracę?

Najnowsza propozycja zmiany ustawy zakłada większe możliwości Państwowej Inspekcji Pracy. Między innymi możliwość zmiany umowy zlecenie, samozatrudnienia albo dzieła na umowę o pracę decyzją administracyjną. Dowiedz się...

07.07.2021

Czy dodatkowa odprawa dla zwolnionego pracownika jest wolna od składek ZUS?

Przeczytaj artykuł i dowiedz się czy dodatkowa odprawa pieniężna, z tytułu rozwiązania stosunku pracy jest uwzględniania jako podstawa w wymiarze składek ZUS?

04.05.2018

Pexels

Agencja zatrudnienia

Zgodnie z treścią art. 6 §1 Ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 roku o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy agencje zatrudnienia to niepubliczne jednostki organizacyjne, których zadaniem jest świadczenie usług z...

Kontakt z naszymi specjalistami

Dyskusja

Skomentuj
Zamknij

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu
Logowanie do Portalu pracowniczego

Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO). Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić prywatność naszych klientów, wykorzystywać ich dane wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić im możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce prywatności.

Zgadzam się