Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Większy kursor

Obsługa kadr i płac - dlaczego warto?

pixabay.com

Obsługa kadr i płac - dlaczego warto?

Przy małej liczbie pracowników prowadzenie odpowiedniej dokumentacji nie nastręcza większych problemów. Jednakże wraz z rozwojem przedsiębiorstwa i zwiększeniem poziomu zatrudnienia, kwestie związane z obsługą kadr i płac są źródłem problemów u niejednego przedsiębiorcy. Dlatego coraz popularniejszym rozwiązaniem jest przekazywanie tego typu obowiązków zewnętrznym firmom, które specjalizują się w usługach związanych z działem HR.

Poznaj naszą ofertę

Kadry i Płace. Dlaczego warto dać sobie pomóc?

Wszyscy doskonale znamy maksymę „czas to pieniądz”. Prowadzenie rejestrów, zawierających informacje o stosunku pracy, liczbie nadgodzin i pracy w dni wolne oraz święta pochłania dużo czasu. Niewykwalifikowany pracownik zajmie się tym nieefektywnie, poświęcając na to zadanie za dużo czasu. Jednocześnie nie ma gwarancji, że wykona to zadanie dobrze. Mogą konieczne być poprawki, które kosztują kolejną porcję czasu. Istnieje też możliwość, że taki pracownik narazi firmę na kary finansowe z tytułu niedotrzymania terminów przy składaniu dokumentacji w różnego rodzaju urzędach. Mimo rozwoju technologii i oprogramowania ułatwiającego zapis tego typu danych nadal wymagana jest osoba, które te dane wprowadzi i przetworzy. W małych i średnich przedsiębiorstwach często jest oddelegowana do tego osoba, która nie posiada wymaganych na tym stanowisku kompetencji. Wyszkolenie takiej osoby do poziomu, na którym jej praca będzie satysfakcjonująca i efektywna może potrwać miesiące. Nowoczesne przedsiębiorstwa nie mogą sobie pozwolić na takie opóźnienie. Przykładanie zbyt dużej uwagi na obsługę kadr i płac może spowodować zaniedbanie podstawowych celów gospodarczych przedsiębiorstwa i zaowocować problemami finansowymi.

Niższe koszty obsługi kadr i płac - sprawdź kalkulację!

Obsługa kadr i płac - outsourcing 

Tego wszystkiego można uniknąć w bardzo prosty sposób. Wystarczy dać sobie pomóc i zatrudnić zewnętrzny podmiot do obsługi kadr i płac. Rozwój firm prowadzących usługi HR nastąpił nie bez powodu. Wzrost zatrudnienia, a także komplikacja systemu podatkowego i częste zmiany w Kodeksie Pracy dostarczają polskim przedsiębiorcom wielu problemów. Działania biurowe w XXI wieku wymagają zespołu specjalistów, którego członkowie są specjalistami w wielu dziedzinach. Potrzebna jest wiedza z zakresu finansów oraz znajomość Prawa Pracy. Wszystko to powoduje, że zatrudnienie jednej osoby do zajmowania się kwestiami kadr i płac mija się z celem. Tylko zespół profesjonalistów może stanąć na wysokości zadania. Czy możesz sobie pozwolić na kilku pracowników i stworzyć własny dział HR? Nawet największe, międzynarodowe koncerny korzystają z usług firm zewnętrznych. Warto uczyć się od najlepszych.

Potrzebna pomoc w zakresie kadr i płac?

Firma payroll360 jest partnerem, który może pomóc Twojej firmie efektywnie działać! Specjalizujemy się w usługach HR. Zatrudniany przez nas zespół specjalistów, posiadający wieloletnie doświadczenie, pomoże Ci w sprawnym zarządzaniu płacami i kadrami w Twojej firmie. Jeśli przerasta Cię wypełnianie stosów dokumentów i formularzy, a kontakt ze wszelkiego rodzaju urzędami sprawia problemy, skontaktuj się z nami, a my znajdziemy odpowiednie rozwiązanie!

Usługi outsourcingowe w payroll360

Outsourcing kadr i płac z payroll360

Bazując na długoletnim doświadczeniu, możemy zaoferować Ci kompleksowe usługi w zakresie obsługi kadrowo-płacowej. Przy współpracy z payroll360 zyskujesz spokój i bezpieczeństwo oraz obniżenie kosztów funkcjonowania własnej administracji. Dodatkowo zapewniamy dostęp do platformy online 24/7 i przejęcie obowiązków względem Urzędów. Sprawdź, który model współpracy jest najlepszy dla Ciebie!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Data publikacji 05.05.2021

Podobne w kategorii

Dla kogo usługi outsourcingowe?

Outsourcing, czyli zlecanie prac na zewnątrz, pozwala wkraczać firmom na nowe ścieżki rozwoju i prężnie rozwijać do tej pory niewykorzystywane obszary. Swoją popularność zyskał jako jedna z najskuteczniejszych metod...

Kontakt z naszymi specjalistami

Dyskusja

Skomentuj
Poznaj ofertę payroll360 Logowanie do Portalu pracowniczego Zapraszamy do kontaktu